/Files/images/Де козак- там і слава.gif

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України.

В Оноцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів теж стало традицією проводити День козацтва, бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати й примножувати наші традиції. От і цей рік не став виключенням. Ряд заходів до Дня українського козацтва було проведено в нашому навчальному закладі 15 жовтня. На подвір'ї нашої школи пройшов захід "Де козак -там і слава". Цікаво й радісно було спостерігати, як хлопці показували не тільки фізичну витривалість, а і знання козацьких традицій. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході. Діти із таким захопленням, гордістю відчували себе українськими козаками, що можна тільки радіти свідомості підростаючого покоління. Учні нашої школи продемонстрували надшвидке перевтілення з школярів у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва. Учасники віськово-патріотичного гуртка "Джура" стали активними учасниками виховного заходу. Діти розповіли про свято Козацької Покрови, ознайомили присутніх з історією виникнення козацтва та їх звичаями. Учні також стали учасниками цікавої вікторини та продемонстрували свої знання з історії козацтва. Цікаво й радісно було спостерігати за хлопцями, які стали учасниками веселих конкурсів і продемонстрували спритність та інтелект. Це свято ще більше об’єднало усіх! Це була одна із яскравих сторінок життя нашої школи!

День миру "Ми хочемо миру" Малюнок на асфальті

/Files/images/SAM_3982.JPG

/Files/images/SAM_3983.JPG /Files/images/SAM_3973.JPG

З 1981 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН 21 вересня стало днем всесвітньої відмови від насильства та вогню. В Україні День миру відзначають з 2002 року. Тож до цієї дати у школи відбулися тематичні виховні години й навіть танцювальні флешмоби.

Учні 3-а класу Оноцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, класний керівник Кіш Г.І.виступили на Площі миру у м.Виноградів з композицією "Перлина України", та гуртківці хореографічного гуртка "Любисток" керівник Понедільник Л.М. з танцювальною композицією "Музико грай" Танцювали заради того аби привернути увагу до цього дня.

/Files/images/4-----.jpg/Files/images/5=0=-.jpg /Files/images/13--=-=-=.jpg /Files/images/3-=-=.jpg/Files/images/9.jpg

/Files/images/SAM_3970.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 96

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.